Standardy bytových jednotek

V Rezidenci Benátky nabízíme byty v moderním stylu vybavené koupelnami. Kromě níže uvedených standardů není jiné vybavení součástí prodeje bytů.

Byty jsou realizovány ve dvou barevných variantách. Máte tak možnost si vybrat z bytů s nádechem hnědého dřevěného dekoru (Provedení A) nebo ve variantě světlejšího šedého odstínu (Provedení B).

Vstupní systém

Vstup do domu ze dvou přístupových míst je zajištěn praktickým elektronickým přístupovým systémem fungujícím na bázi čipů nebo přístupového kódu s kamerou a barevným displejem.

Každý byt je dále vybaven domovním videotelefonem typu VM 7M IP s řadou nadstandartních funkcí jakými jsou např. barevný dotykový LCD displej, interní paměť snímků při použití zvonku (zobrazuje zmeškaný hovor včetně fotografie návštěvníka), možnost přijmout vzkaz na záznamovém zařízení vstupního systému, nastavení časování zvonění (např. tišší noční režim), interkom mezi byty rámci Rezidence a mnohé další.

Kamerový systém

Společné prostory Rezidence a prostor parkoviště jsou zabezpečeny kamerovým systémem DAHUA.

Internetové připojení

Internetové připojení si může díky zřízené síti CETIN každý vlastník bytu realizovat s poskytovatelem internetových služeb dle jeho vlastní volby.

Se společností ETWOL Internet byly dohodnuty výhodné podmínky pro naši Rezidenci, kterých mohou vlastníci bytů dle jejich vlastního rozhodnutí využít. Podrobnosti k této nabídce vysokorychlostního internetového připojení naleznete zde:

Topení

Vytápění celé Rezidence Benátky je zajištěno prostřednictvím nově vybudované centrální kotelny se čtyři novými plynovými kondenzačními kotly BRÖTJE, každý o výkonu 49,5 kW.

Jednotlivé byty jsou vybaveny litinovými radiátory, v koupelnách jsou instalovány otopné žebříky. Všechna otopná tělesa v Rezidenci mají instalovány elektrické indikátory spotřebovaného tepla typu E-ITN 30, které slouží k přesnému rozúčtování nákladů na vytápění.

Podlahy

Ve všech bytových jednotkách jsou použity vinylové podlahy typu PVC Comfortex 280T. Tento typ podlahy byl zvolen pro jeho vysokou chemickou i mechanickou odolnost, praktičnost, výborné tepelně izolační vlastnosti a jeho stálobarevnost.

Provedení A Provedení B

Dveře

O bezpečnost budoucích obyvatel se v každém bytě postarají vstupní protipožární dveře typu Masonite LUME EXTRA s požární bezpečností a odolností třídy Eiew 30 DP3 vybavené bezpečnostním kováním.

Interiérové dveře typu Porta Decor s povrchem portasynchro 3D jsou dodány do bytů ve dvou elegantních dekorech akácie stříbrné (Provedení B) nebo dubu catanie (Provedení A)

Provedení A

Provedení B

Koupelna

Čistý a moderní design koupelen je proveden v teplejším hnědém nebo světlejším šedém odstínu obkladů a dlažby.

Koupelny jsou vybaveny bílým vestavěným umyvadlem se skříňkou o rozměru 60 cm a zrcadlem s LED osvětlením. Součástí koupelny je dále vysoká bílá skříňka o rozměru 165 x 40 x 40 cm.

Všechny byty jsou vybaveny obloukovým sprchovým koutem šířky 80 cm s praktickým systémem otevírání dvoukřídlých dveří na kolečkách a s čirým sklem.

Elektrický koupelnový radiátor bílé barvy a rozměru 70 x 100 cm doplňuje vybavení všech koupelen.

Každý byt má ve své koupelně instalován ultratenký elektrický bojler s značky Ariston Velis EVO v bílé barvě o objemu 80 litrů. Bojler disponuje dotykovým displejem pro snadné ovládání teploty a signalizací připravené sprchy.

Bližší prezentaci realizace koupelen naleznete zde:

Provedení A

Provedení B

Okna a Žaluzie

Bytové jednotky jsou vybaveny novými plastovými okny osazenými akustickými větracími štěrbinami. V kombinaci s instalací parotěsných pásek splňují tato okna přísné izolační kritéria. Všechna okna jsou vybavena žaluziemi v bílé barvě se standartním manuálním ovládáním.